Сім'яХристиянські новини

В Луцьку жінок запрошують на блог-кафе про шлюб та вибір партнера

В Луцьку 22 липня 2020 року о 18.30 відбудеться блог-кафе амбасадорки проєкту «Голос жінки має силу», фахівчині із соціальних комунікацій Ольги Максим’як: «Шлюб: обираємо серцем чи розумом?». Спікерка заходу: сімейна консультантка, психологиня Альона Юхимчук.
Кількість розлучень в Україні зростає. За даними Держстату, у 2018 році було укладено 228 тисяч шлюбів, а розлучилися 153 тисячі пари! У 2019 році за даними Мін’юсту останній показник зменшився. Але у нього не входять цифри щодо розлучень, які відбуваються через суд. Тому цей показник в реальності буде набагато більшим.
Як не помилитися у виборі партнера? Які принципи стають визначальними у побудові гармонійних сімейних відносин? На що звертати увагу, якщо ти дуже розчарувалася у стосунках? Які критерії вибору партнера, з яким ти будеш дійсно щасливою?

Про це та багато інших важливих речей ми поспілкуємося за чашкою кави під час блог-кафе амбасадорки проєкту «Голос жінки має силу», фахівчині із соціальних комунікацій Ольги Максим’як: «Шлюб: обираємо серцем чи розумом?».
Спікерка заходу: сімейна консультантка, психологиня Альона Юхимчук.
Коли? 22 липня 2020 року о 18.30
Де? Літній майданчик одного з луцьких кафе.
Ця зустріч буде корисна для:

  • молодих дівчат, які планують вступити у шлюб;
  • мам, які мають дітей підліткового віку і хочуть пояснити їм, як вірно обирати партнера та будувати особисті стосунки;
  • жінок, які пережили розлучення і мріють створити гармонійну сім’ю.

Для участі у заході заповніть, будь ласка, коротку реєстраційну форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhw2SHHpnLlh9gRRAl8CYyy4EEeNSSBOPxAAL6qmVbU4Jlfg/viewform
 Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна. 
Блог-кафе відбувається в рамках проєкту “Голос жінки має силу – 2020”, який реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Регіональний партнер проєкту – ВОГО “Волинський прес-клуб”.

Джерело: mustpost.today

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button