Світ

Довіра мешканців Литви до Церкви різко знизилася

Згідно з результатами опитування, проведеного газетою Lietuvos Rytas та представленого компанією Vilmorus, довіра мешканців Литви до Церкви різко знизилася.

Джерело: inlight.news

Директор Vilmorus Владас Гайдіс зазначив, що Церкві довіряють 46,8 % опитаних жителів, і це найнижча оцінка за 21 рік.

«Колись 20 років тому на першому місці стояла Церква. Але по всій Європі довіра до церковної бюрократії падає, і у Франції та Польщі з’являється багато резонансних справ. Зважаючи на все, Церква більше не вважається сучасною інституцією, тому є тенденція до скорочення», − наводить слова Гайдіса новинне агентство BNS.

Як показало дослідження, нині великою довірою мешканців Литви користується Служба охорони держкордону Литви – 54,6 % респондентів.

«Це рекорд − вони входять до п’ятірки організацій, яким довіряють понад 50 % мешканців. Вони у центрі уваги, добре виконують свою роботу, тому люди їх підтримують», − пояснив співрозмовник агентства.

Читайте також: 

Жителі Литви, як і раніше, найбільше довіряють пожежникам − 86 %. Литовська армія перемістилася на друге місце у рейтингу установ − 65,7 %. Далі в рейтингу довіри йдуть поліція та Фонд соціального страхування.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button