Україна

В Україні зафіксували рекордний рівень міграції населення

У 2021 році фіксують рекордний за останні 11 років показник відтоку населення з України.

Джерело: news.depo.ua

За останній рік понад 600 тисяч українців покинули Україну, але досі не повернулися. Це найбільший рівень відтоку населення за останні 11 років. Такі данні надає платформа з використанням відкритих даних «Opendatabot».

“У першій половині десятих років Україна щороку втрачала близько півмільйона людей. Після 2014 року щорічна кількість неповернених помітно знизилася, але рахунок все одно йшов на сотні тисяч”, – зазначається у джерелі.

Єдиний рік із позитивними показниками був коронавірусний 2020-й. Тоді додому поверталися на 80 тисяч українців більше, ніж виїжджали. Загалом з 2011 по 2020 рік до країни не повернулися 2,6 мільйона громадян України.

Читайте також:

“Судячи з показників 2021 року можна очікувати, що якщо у листопаді-грудні не буде масового повернення українців додому, то сукупне негативне сальдо за 11 років становитиме понад 3.3 млн осіб”, – зазначає «Opendatabot».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button