Україна

Пільг для казино та лотерей не буде. Законопроєкт на вимогу ВРЦіРО відкладено

Чергове засідання ВРЦІРО та парламентарів відбулося 15 грудня 2021 року. За результатами цього засідання відкладено законопроєкт № 2713-д про зниження ставок податку для організаторів азартних ігор.

Джерело: irs

«Ми вітаємо рішення Верховної Ради відкласти розгляд законопроєкту No 2713-д. Сподіваємося, що ця законодавча ініціатива, шкідлива для українського суспільства, буде повністю відкликана або відхилена, оскільки держава не повинна сприяти азартним іграм. Коли в Україні пропонували легалізувати гральний бізнес, умовою були максимальні ставки податку, тому ВРЦіРО і надалі наполягатиме на тому, що держава не заохочує азартні ігри пільгами, а дбає про моральне здоров’я та фінансовий добробут наших співгромадян», – зазначив Григорій Комендант Голова у ВРЦіРО та президент УБТ.

«Представники Ради Церков також обґрунтували свою пропозицію під час зустрічі з парламентарями. Вони пропонують створити в Україні Міністерство у справах сім’ї, дітей та молоді, яке має розробляти державну сімейну політику та державну програму підтримки сімей, відповідального батьківства та материнства, а також піклування про дітей та їх права», – наголошує співголова МДО «Цінності Гідність Родина» та народний депутат України Святослав Юраш.

Також релігійні діячі висловили подяку парламентарям за підтримку позиції Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо скасування кінопроєкту «Мій юний принц», який планують фінансувати коштом громадян. Цей кінопроєкт порушує вимоги статті 2 Закону України «Про охорону суспільної моралі», у тому числі пропагує гомосексуалізму, богохульство та неповагу до релігійних святинь, тим самим збуджує суспільство та провокує протести.

Присутні парламентарі, урядовці та представники Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій підбили підсумки співпраці протягом 2021 року та домовилися про напрямки взаємодії у новому році.

Цього разу представниками міжфракційного депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» були: співголова Святослав Юраш та народні депутати України Галина Михайлюк («Слуга народу»), Андрій Шараськін та Юлія Клименко («Голос»), Віктор М’ялик та Ірина Констанкевич («За майбутнє»), а також позафракційна Оксана Савчук.

Читайте також: 

У зустрічі також взяли участь новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані Андрій Юраш, Голова Інституту релігійної свободи Олександр Заєць та директор Департаменту прав людини iDemocracy Микола Кулеба.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Ну дай то Боже, щоби, зокрема, цей законопроєкт і надалі був повністю відхилений.
    Одначе, як відомо, на нинішньому порядку денному ВР є і деякі інші – дуже скандальні й негативні, а то й просто абсурдні законодавчі пропозиції…

  2. Р. S. А як слід розуміти, зокрема, ОЦЕ?!:
    https://tsn.ua/politika/medreformi-gralniy-biznes-korniyenko-rozpoviv-chim-nardepi-zaymutsya-pislya-kanikul-1935886.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button