Україна

В Україні в тестовому режимі почав працювати реєстр педофілів

В Україні в тестовому режимі почав працювати реєстр педофілів. На сьогодні загалом за сексуальні злочини щодо неповнолітніх притягнуто до відповідальності та відбуває покарання 171 особа.

Джерело: hromadske.ua

Як повідомляє прес-служба Мін’юсту, заступник міністра Олена Висоцька, вони співпрацюватимуть з прокуратурою та судом щодо заповнення реєстру педофілів та вивчення особових справ зловмисників за подібні злочини.

Роблять це для того, щоб інформація про таких злочинців зберігалася в базі навіть після відбуття покарання.

Наразі не повідомляють, коли реєстр повністю запрацює. Його впровадження в Міністерстві юстиції є одним з елементів оцифрування. За словами Висоцької, цим шляхом пішли всі країни Європи.

Вона сказала, що є багато вдалих прикладів того, як працює реєстр педофілів, оскільки це важливо для захисту дітей, про вивчення досвіду інших країн в процесі створення та запуску реєстру. Це стосується США, Канади, більшості країн Європи, зокрема Норвегії, де одна з найкращих тюремних систем.

Реєстр повинен захистити навчальні заклади, лікарні чи інші організації, що працюють з дитячими колективами, від прийняття на роботу такої людини. Правоохоронці також можуть ознайомитися з реєстром.

Читайте також:

Нагадаємо, що влада підтримала створення єдиного реєстру педофілів у грудні 2019 року. Згодом документ був підписаний Президентом. У жовтні 2019 року Верховна Рада наклала вето на законопроєкт про хімічну кастрацію педофілів після того, як президент Володимир Зеленський наклав вето на законопроєкт і зробив свої правки.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!