Друга тріщина в теорії еволюції

Чому ми не можемо повірити у те, що людина могла з’явитися шляхом еволюції? Ми знаємо, що перша «тріщина» в теорії еволюції − це випадковість. Так, адже «Ймовірність випадкового походження всесвіту можна порівняти з походженням словника від вибуху у друкарні».
Також хочеться виділити, на мою думку, другу основну «тріщину» цієї теорії. Так, варто зазначити, що один із стовпів теорії еволюції – це природний відбір. Це про те, що виживає найсильніший. Добре, що насправді він більше поширюється на зайців та хом’ячків, ніж на нас із тобою, правда? Але він не може відтворити генетичну інформацію, а діє лише на те, що вже є. Саме так! Дарвін гарно описав природний відбір, він справді присутній у природі. Але, на жаль, природний відбір нічого нового створити не може. Все, що він може − це працювати з матеріалом, що вже існує, відбирати з того, що вже є!
І ще дещо. Дарвін стверджує, що організми еволюціонували шляхом мутацій. Але хвилиночку. Річ у тому, що мутації руйнують гени; мутації в геномі − це саме те, через що ми вмираємо; вони передаються, тобто ми повинні дееволюціонувати, а це зовсім протилежне. Це, якби процес твого зростання хтось назвав зменшенням. Це протиріччя.
І ще одне. Щодо часу. Ми знаємо, що за теорією креаціонізму нашій Землі приблизно 6000 років, а за Дарвіном – мільйони та мільйони. Але, ви знаєте, що у кістках динозаврів знайшли ДНК? Річ у тому, що ДНК, яка є в кістках динозаврів, насправді просто не може зберігатися мільйони років. Схожа історія у нас із радіометричним датуванням. Це як спосіб визначення віку. І основний елемент при цьому – вуглець 14. Його знаходять в об’єктах, яким ніби то мільярди років, наприклад, в алмазах. Але, як виявилося, цей елемент − союзник саме Біблійної теорії. Тому що ось так історично склалося − вуглець 14 просто розпадається за кілька десятків тисяч років… Він так довго просто не живе.
Підсумок
Звісно, це все «білі плями» теорії еволюції. Виходить, що, як у теорії креаціонізму християни багато приймають просто на ВІРУ, так само і в теорії еволюції, де зустрічаються протиріччя. Що там, що там лишаються питання. Яка тоді різниця, у що вірити? А різниця в одне слово – мораль. Якщо є тільки «виживає найсильніший», звідки у дитини береться співчуття, почуття справедливості, совість? Адже це докорінно змінює суспільство, життя і ставлення до нього. Якщо вірити, що є єдиний Творець, то саме Він вкладає це саме сумління, цю свідомість, свободу і прагнення шукати відповіді. Те, що називається душею. І Йому дуже небайдужий її подальший шлях.