Новини суспільстваХристиянські новини

В Україні скоротилося населення до 41,5 млн людей

За даними Держстатистики, за підсумками першого місяця 2021 року кількість населення в Україні сягало 41.55 млн людей. За січень населення скоротилося на 33.5 тис. людей. Повідомляє t.me/Novyna.

Відомо, що в Україні за січень населення природно скоротилося на 35,79 тис. людей, при цьому міграційний приріст населення за цей період сягнув 2272 людей. Також за місяць померло у 2,6 раза більше українців, ніж народилися.

Читайте також:

Нагадаємо, що на засіданні Кабмін прийняв рішення «Про проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення». На перепис витратять понад 7,26 млрд гривень.  

Олег Немчінов, Міністр Кабміну прокоментував у Telegram рішення щодо проведення перепису. Він зазначив, що це прийняте розпорядження забезпечить правову основу для проведення Всеукраїнського перепису населення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button