УкраїнаХристиянські новини

Нещепленим дітям заборонено відвідувати навчальні заклади заради безпеки життя та здоров’я – ВСУ

Верховний суд України (ВСУ) забороняє нещепленим дітям відвідувати навчальні заклади. Цим самим держава реалізує обов’язок забезпечити безпеку життя та здоров’я усіх учасників освітнього процесу, зокрема й дитини, яка не отримала щеплення. Повідомляє radiosvoboda.org з посиланням на supreme.court.gov.ua.

Відповідне рішення було ухвалене 10 березня. Про це ВСУ повідомила 23 березня.

Верховний суд залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій, які відмовили у скасуванні наказу директора ліцею про відсторонення від занять учениці, не щепленої за віком.

У повідомленні суд постановив, що індивідуальне право (інтерес) відмовитися від щеплення матір’ю дитини при збереженні обсягу прав дитини на здобуття освіти протиставляється загальному праву (інтересу) суспільства, інших батьків та їх дітей, яким зробили щеплення, зокрема перед направленням дітей до навчального закладу.

Тому заради балансу досягається мета – загальне благо у формі права на безпеку та охорону здоров’я, що гарантовано статтями 3, 27 та 49 Конституції України, − повідомляє суд.

Однак, зазначає суд, право дитини на здобуття освіти не порушене, оскільки для нещеплених дітей існують альтернативні способи отримання освіти та продовження навчання, зокрема в навчальному закладі.

Читайте також:

Нагадаємо, що у планах Фонду народонаселення ООН (UNFPA) йдеться про програму, яка просуває «сексуальну освіту». Школам рекомендуватимуть навчати дітей, що «гендер – це просто соціальне поняття, а людська статевість урешті-решт визначається суб’єктивними почуттями». З приводу цього Інститут «Ordo Iuris» опублікував аналітичну записку присвячену цій темі.

Предметом дослідження стали рекомендації, видані UNFPA у 2020 році.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Це – повністю НЕЛОГІЧНЕ і просто АБСУРДНЕ рішення. Нелогічне, абсурдне і явно ЗАМОВНЕ.
    Якщо, скажімо, всі діти в класі (школі) вже вакциновані, то яку, мовляв, “небезпеку” для їхнього здоров’я може скласти та дитина, що – з тих чи інших причин – не пройшла подібного щеплення?!
    Так що Білл ҐЕЙТС і Ко – всі ті наднаціональні олігархічно-корупційні чинники , що так чи інакше причетні, зокрема, до появи й вельми стрімкого поширення т. зв. “пандемії коронавірусу” та, відповідно, посилено нав’язують цю горезвісну (і досить сумнівну) “глобальну вакцинацію” (бо мають чималі інтереси у суперприбутковому фармаційному бізнесі), можуть аплодувати цьому рішенню ВСУ стоячи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button