війна

В Україні понад половини дітей стали біженцями

Внаслідок вторгнення Росії понад половини дітей в Україні стали біженцями – це 4,3 мільйона. Про це свідчать дані дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Джерело: Telegram «Мирт»

За словами фонду, в Україні живе 7,5 мільйона неповнолітніх. Внаслідок повномасштабної війни, країну були змушені покинути 1,8 мільйона дітей, ще 2,5 мільйона стали внутрішньо переміщеними особами.

Виконавчий директор ЮНІСЕФ Катрін Рассел зазначив, що війна викликала одне з найшвидших великомасштабних переміщень дітей з часів Другої світової. Це похмура віха, яка позначиться і на наступних поколіннях.

Безпека дітей, їхній добробут та доступ до основних послуг перебувають під загрозою через безперервне жахливе насильство, підкреслив Рассел.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button