Релігія

Церкви України проти пільгового оподаткування для ігрового бізнесу

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає парламент зняти з розгляду та відхилити проєкт щодо надання пільг при оподаткуванні для ігрового бізнесу.

Джерело: ВРЦіРО

Українські релігійні діячі зазначили про важливість високих ставок оподаткування для ігрової індустрії, з метою стримування ігроманії в країні і збереження морального здоров’я суспільства. Також це є економічно невигідно для України.

«У той час, коли українці віддають останні заощадження як пожертви на підтримку Збройних сил України та постраждалих від російської агресії, пропоноване законопроєктом № 2713-д зниження податкових ставок для власників ігорного бізнесу виглядає нелогічно, цинічно та викликає підозри щодо корупції, адже наполегливе просування цієї ініціативи у підсумку призведе до зменшення надходжень до Державного бюджету України», − зазначила Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Степан Ошурко

Журналіст видання Слово про Слово. Студент Факультету міжнародних відносин НАУ.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button