Домашня » Новини » Кампанія по поліпшення шлюбів скоротила кількість розлучень на 20%

Кампанія по поліпшення шлюбів скоротила кількість розлучень на 20%

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

У 2017 році в Джексонвіллі, штат Флорида, сталося щось безпрецедентне. Баптистська асоціація Джексонвілля і місцева католицька єпархія об’єднали свої зусилля, щоб стати спонсорами великої програми освіти та поліпшення шлюбів в окрузі Дюваль.

Протягом трирічного періоду організація під назвою «Ініціатива Культура свободи» (COFI) працювала з 50 протестантськими й католицькими церквами й понад 40 місцевими некомерційними організаціями, щоб охопити близько 50 000 осіб в Джексонвіллі.

Томмі й Сондра Девіс — одна з пар в Джексонвіллі, чий шлюб був врятований в результаті кампанії. Томмі каже, що він був «на 99 відсотків поза шлюбом», коли консультант Live the Life, головного некомерційного партнера COFI, переконав його і його дружину взяти участь в заході щодо поліпшення шлюбу під назвою Hope Weekend.

«Ці вихідні не просто врятували наш шлюб, — говорить Сондра. — Вони змінили наше життя».

З 2016 по 2018 рік, коли кампанія йшла повним ходом, рівень розлучень в окрузі Дюваль впав більш ніж на 20 відсотків, що значно більше, ніж в Сполучених Штатах в цілому.

Вчені не можуть остаточно прийти до висновку, чи саме ця кампанія призвела до зменшення кількості розлучень в Джексонвіллі, але були вражені, що підвищення стабільності сімей в Джексонвіллі за роки «Ініціативи Культура свободи» було більше, ніж збільшення стабільності сімей, яке спостерігалося в переважній більшості інших великих округів в Сполучених Штатах».

У період з 2016 по 2018 роки в кампанії щороку брали участь понад 11 000 осіб.

Одним з головних чинників успіху в Джексонвіллі було використання реклами, яка містила рекламні щити, світські й релігійні радіопередачі та спеціальний веб-сайт кампанії.

«Ми намагалися донести до людей ідею про те, наскільки важливо інвестувати у свій шлюб на будь-якому етапі відносин, — пояснює Денніс Стойка, голова Live the Life. — Ми постійно говорили парам, що ніколи не буває занадто рано і занадто пізно брати участь в програмі по поліпшення шлюбів».

Більше про поліпшення шлюбів:

Стойка сподівався, що завдяки фінансуванню з приватних джерел кампанії COFI церкви в Джексонвіллі будуть вільні від урядових зобов’язань. Це дає їм унікальні можливості для підтримки здорових шлюбів: надавати парам прекрасне бачення того, яким шлюб може і повинен бути; підтримувати пари через програми та відносини; навчати здоровим навичкам шлюбу і заохочувати це. Серед програм були нічні побачення і вихідні для пар.

Життя і шлюби в Джексонвіллі продовжують трансформуватися завдяки постійним зусиллям церков і некомерційних груп.

Джерело: У Світлі

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

В США різко скорочується кількість християн

Наступна Стаття

Бельгійка хоче евтаназію, бо вважає себе непривабливою

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *