Новини культури

В США екранізували роман християнської письменниці «Любов як спокута»

Фільм «Redeeming Love/Любов як спокута», знятий за романом Франсін Ріверс, був випущений у прокат 21 січня 2022 року на всій території США. Роман уже понад 15 років перебуває у списках бестселерів художньої літератури. За цей час було продано понад 3 мільйони екземплярів та опубліковано більш ніж 30 мовами світу.

Джерело: bog.news

В нещодавньому інтерв’ю The Christian Post письменниця сказала, що мріяла про це роками: «Це довгий шлях! Я сподіваюся, що цей фільм покаже світу, як виглядає справжнє кохання».

Протягом багатьох років авторка отримувала різноманітні пропозиції, з тими чи іншими сценаріями, але, за її словами, жодна з них не відображає головної ідеї.

«Жоден сценарій не передавав христоподібного характеру головного героя, і я не могла його схвалити. Він повинен служити прикладом любові, яку Бог виявляє до Свого народу. Це завжди було найважливішим для мене: переконатися, що фільм показує, що таке Боже кохання, пристрасне, терпляче, наполегливе, вічне», — сказала письменниця.

Не знайшовши жодного гідного сценарію, Ріверс вирішила написати сама те, що вона хотіла б бачити на екрані.

Режисером фільму став Д. Дж. Карузо, а продюсерами виступили Рома Дауні (режисер серіалу «Біблія») та Сінді Бонд (яка раніше працювала над фільмом «Можна тільки уявити»).

«Я не очікувала, що вони захочуть працювати над моїм сценарієм», − сказала Ріверс.

Схожі статті

«Коли Д. Дж. Карузо приєднався до нас як режисер, він реструктурував сценарій і почав працювати зі мною над посиленням сцен.

Сюжет книги та фільму заснований на старозавітній книзі Осії. Дія фільму відбувається на тлі Каліфорнійської золотої лихоманки 1850 року. У центрі сюжету молода дівчина, яку у дитинстві продали до публічного будинку. Вона пережила ненависть, насильство до себе, доки не зустріла простого християнського хлопця, який згодом своєю власною любов’ю повинен буде довести існування люблячого Отця.

«Я бажаю показати людям те, що незалежно від того, що було зроблено нами чи які гріхи ми чинимо, Бог любить нас і пропонує нам нове життя через Ісуса. Я хотіла, щоб глядачі побачили різницю між тим, що світ називає любов’ю, і тим, як виглядає справжнє кохання. Сподіваюся, вони захочуть випробувати таку любов до себе, доступну лише через Ісуса Христа», – додає Ріверс.

Несподіваним результатом кіно адаптації, стало створення Фонду «Святилище спокутної любові», який очолила Холлі, дружина Д. Дж. Карузо.

«Весь прибуток від фільму піде у фонд «Святилище спокутної любові». Наша місія полягає в тому, щоб допомогти зупинити торгівлю людьми, насильство та сексуальну експлуатацію, фінансуючи служби підтримки виживших, програми навчання та відновлення у Сполучених Штатах та за кордоном», — пояснила Ріверс.

Наприкінці вона сказала, що її велика мрія, щоб люди йшли з кінотеатрів, «розуміючи, наскільки багатостраждальною, пристрасною і прекрасною є Божа любов до кожного з нас».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button