війна

Для українських біженців Байден планує спростити процедури в’їзду у США, однак ще тривають дискусії

Адміністрація США планує спростити процедури в‘їзду у США для деяких категорій українських біженців: активістів, журналістів, членів родин українців, які вже проживають у Сполучених Штатах. Однак деталі цього плану залишаються неясними.

Джерело: ukrinform.ua 

Зазначається, що Президент Сполучених Штатів Джо Байден оголосить про подальший внесок США у скоординовану гуманітарну допомогу, щоб полегшити страждання цивільного населення всередині України й відреагувати на зростаючий потік біженців. Про це заявив радник Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван.

Однак в адміністрації тривають внутрішні дискусії щодо приймання біженців, зазначила речниця Білого дому Джен Псакі.

Раніше вона зазначала, що адміністрація Байдена вітатиме українських біженців, але очікує, що більшість із них захочуть залишитися в Європі, аби потім швидше повернутися додому.

Також відомо, що Білий дім станом на 1 березня 2022 року надавав статус тимчасового захисту українцям, котрі перебували у США.

Нагадаємо, що директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. Птухи НАН України Елла Лібанова відповідає на важливі та актуальні запитання: Яке реальне життя у біженців в Україні та за кордоном з початку повномасштабного вторгнення Росії? Як знайти роботу біженцям під час війни?

Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button