війна

В Маріуполі розбомбили дитячу лікарню та пологовий будинок. Маріупольські церкви служать людям та намагаються «виживати»

Російські окупанти продовжують обстріли Маріуполя з літаків та терор мирного населення. Мешканці міста потерпають від бомбардувань, артилерійських обстрілів, відсутності електрики, води та опалення. Літаки РФ розбомбили дитячу лікарню та пологовий будинок у Маріуполі. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що будинок був базою батальйону Азов і вони нібито вигнали породіль і весь персонал. Попри ці жахіття, церкви у місті служать людям та намагаються самі «виживати».

Джерело: Telegram-канал «ЄХБ | Братство», Telegram-канал «Маріупольська міська рада» та Viber-група «Країна_інфо»

Маріуполь під обстрілами

Зазначається, що Маріуполь досі заблокований для евакуації людей. Війська РФ перешкоджають направити гуманітарну допомогу до міста.

«У цей час путінська армія продовжує атакувати людей. Вранці здійснили авіаналіт. Бомби влучають у житлові дома. Є влучення в корпус Приазовського державного технічного університету у центрі міста. Також зафіксоване бомбардування в районі Драматичного театру. Інформація щодо постраждалих уточнюється», – пише Маріупольська міська рада.

Відомо, що російські загарбники розбомбили дитячу лікарню та пологовий будинок. Повідомляється, що руйнування колосальні. Корпус медичного закладу, де ще недавно лікувалися діти, повністю зруйнований. Постраждало 17 людей (діти, жінки, лікарі), 3-є загинули – серед них дівчинка.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров підтвердив, що Росія свідомо розбомбила пологовий будинок в Маріуполі. Однак заявив, що це приміщення було захоплено батальйоном Азов та іншими радикалами, звідти вигнали всіх породіль, всіх медсестер, і взагалі весь персонал. Нібито це була база ультрарадикального батальйону Азов.

В Маріуполі розбомбили дитячу лікарню та пологовий будинок. Маріупольські церкви служать людям та намагаються «виживати»
Фото: Евген Малолетка. Джерело: stopcor.org

В Маріуполі розбомбили дитячу лікарню та пологовий будинок. Маріупольські церкви служать людям та намагаються «виживати»

«Кожна хвилина без закритого неба – нові жертви. Світ повинен допомогти захистити мирних людей від російських окупантів!», – зазначає Маріупольська міська рада.

Ситуація у церквах

За словами Віктора Дудніка, пастора маріупольської Церкви Христа Спасителя, вікна в церкві вибиті. Християни намагаються якось їх зачинити, аби сніг туди не йшов та вологість не попадала.

Християни продовжують служити людям. Церкви Христа Спасителя, Віфанія, Дім Євангелія приймають людей, у яких розбиті будинки.

«Господь турбується. Люди приносили з собою їжу. Поїсти поки є що. Немає світла, води, газу, опалення. Магазини та заправки розбиті, – каже пастор. – У нас генератор в церкві стояв. Його треба заправляти, аби давати світло та заряджати телефони. Наші пішли на найближчу заправну станцію, яку розгромили. В її уламках виявилося паливо. Наші взяли з собою помпу, перекачали на повний каністр і принесли у дім молитви. Це все під обстрілами. Там, де зараз Калиновка та Сартана (селища) одні розвалини. На вулицях валяються трупи. Ніхто їх не прибирає. А один труп гризуть собаки».

Як повідомляє прес служба ЄХБ України, ці трагічні, скупі повідомлення надходять лише тоді, коли комусь вдається вийти на зв’язок.

Баптистський Союз закликає молитися про порятунок для Маріуполя.

Нагадаємо, що у Маріуполі продовжуються обстріли зі сторони російських загарбників. Півмільйона людей залишились без води, світла, тепла та зв’язку. Місто оточене зі всіх сторін. Але християни не зупиняються служити людям.  У маріупольських церквах ховається близько 600 осіб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button