Медіа новиниХристиянські новини

Instagram шкідливий для підлітків – зашкоджує їх сприйняттю свого тіла

Інтернет-гігант три роки вивчає вплив Instagram на користувачів. Виявляється, Instagram особливо шкідливий для підлітків, оскільки зашкоджує їх сприйняттю свого тіла. Результати дослідження з’явилися у повідомленнях Facebook, що розкрив Wall Street Journal у 2020 році.

Джерело: rodyna.org.ua

Результати опитування Facebook підтверджують давні думки експертів. Поклоніння тілу впливає на користувачів Instagram. Не секрет, що молоде покоління особливо чутливе до такого впливу навколишнього середовища. Гонитва за химерою реальності за підтримки соціальних медіа має свою ціну.

Дослідження The Wall Street Journal показало, що 32 % підлітків сказали про несприйняття свого тіла, адже використання Instagram поглиблює депресію. Молоді дівчата також звинувачували додаток у збільшенні тривоги та депресії. Опитування серед молодіжних груп показують їх нахили до суїцидальних думок. Цей намір походить від використання Instagram (13 % у Великобританії, 6 % у США).

Що зробив Facebook з тими результатами, що отримав? Проігнорував їх. Люди усвідомлюють, що «соціальні медіа − це ні добре, ні погано». «Найголовніше − це те, як і для чого люди використовують соціальні медіа та їх душевний стан при цьому», − читаємо у блозі Instagram.

Читайте також:

Дослідження, описане The Wall Street Journal, має ще одну важливу статистику: понад 40 % користувачів Instagram молодше 22 років, і ця група відіграє ключову роль у доході компанії (приблизно 100 мільярдів доларів США на рік).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button