Новини суспільстваХристиянські новини

В Маріуполі християни стали волонтерами в лікарні, де лікують хворих на COVID-19

В ковід-відділенні Маріупольської лікарні допомагає міська молодь «Церкви добрих змін» і волонтери благодійного фонду «Пілігрим». Повідомляє БОГ.NEWS з посиланням на сторінку в Instagram пастора Геннадія Мохненко.
Геннадій, який бере активну участь в цьому волонтерському проєкті, написав:

«Потрібна допомога волонтерами … Медсестрам дуже непросто з потоком хворих».

За словами священнослужителя, у лікарні християни прибирають в приміщенні, допомагають медперсоналу, діляться Євангелієм з пацієнтами. Волонтери дотримуються всі норми безпеки.

«Всього кілька годин, ретельно вимиті підлоги немаленького коронавірусного відділення і декількох палат, трохи навантаження при перенесенні бабусь та дідусів і результат гарантований!!! Завершився потім як за три крутих тренування!!!» − поділився він.

Геннадій Мохненко розповів, як під час прибирання в одній з палат з ним стався курйозний випадок:
«Мию підлогу в палаті … У масці, халаті та шапочці … Намагаюся якось, в процесі трудів праведних, підбадьорити хворих.
– Не здаватися скорботі та болячкам! – бадьорим, пастирським голосом, командую народу під кисневими масками! – У такий відповідальний час в країні хворіти не положено!
– Вибачте, – придивляючись в розріз очей між маскою та шапкою уточнює один з чоловіків – А Ви пастор Геннадій? Пілігрим?
– Є такий гріх на мені! – рапортую, не припиняючи працювати шваброю та збираючись вимити під його ліжком.
– Так це про Вас Голлівуд фільм зняв? – продовжує чіплятися хворий з кисневою маскою.
– І в цьому я теж винен! – викручуючи ганчірку, звітую чоловікові.
– Ось вже не думав, що під моїм ліжком голлівудські зірки будуть підлоги мити, в такий для мене час! Дякую вам велике! Несподівана зустріч!».

Також священнослужитель зазначив, що через велику кількість пацієнтів, необхідно більше волонтерів.

«Якщо хтось може приєднатися та періодично приїжджати на допомогу – будемо вдячні. Особливо потрібна допомога вранці – з 8.00 до 12.00», – написав він.

Також він написав номер телефону координатора від фонду «Пілігрим», молодіжного пастора «Церкви добрих змін» Сергія Козирькова: +380 (96) 316 90 09.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!