ПолітикаХристиянські новини

Депутати просять МЗС звернути увагу на самодіяльність українського посла в Польщі, який підтримав ЛГБТ

Святослав Юраш, народний депутат України IX скликання, повідомив про звернення до Міністерства закордонних справ щодо підписання Україною колективного листа-підтримки прав ЛГБТ+ у Варшаві. Україну представляв Посол України в Республіці Польща Дещиця Андрій Богданович. Проте, у зверненні йдеться, що такі дії можуть негативно позначитися на відносинах України та Польщі. Повідомляє рух «Всі разом!» з посиланням на сторінку у Facebook Святослава Юраша.
Міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» направило звернення до МЗС, в якому депутати застерігають, що подібні дії пана Посла можуть негативно позначитися на двосторонніх відносинах України та Польщі.
У своєму листі народні депутати звертають увагу на те, що такий акт Поста є особливо прикрим на тлі досягнень історичного візиту Президента Республіки Польща Анджея Дуди в Україну та його зустрічей з Президентом України Володимиром Зеленським.

«Заяви пана Дещиці невипадково можуть виглядати, як спроби втручання у внутрішні справи Польщі та негативно позначитися на наших двосторонніх відносинах. Особливо прикро це було б на тлі досягнень історичного візиту Президента Республіки Польща Анджея Дуди в Україну та його зустрічей з Президентом України Володимиром Зеленським, та численних домовленостей щодо поглиблення нашої співпраці та інтеграції в регіоні. Не думаємо, що вартує усе це жертвувати в ім’я політичних мод», – йдеться у листі.

Також депутати зазначають, що Україна має право самостійно розв’язувати питання сімейної, історичної, соціальної та інших політик, а також суверенне право на внутрішню політику.
Як повідомляє рух «Всі разом!», підписання такого документу було ініційовано посольством Бельгії під час проведення кампанії проти гомофобії. Текст підписали 50 держав, у тому числі й Україна. У документі йдеться про підтримку ЛГБТ+ у контексті підвищення обізнаності громадськості про проблеми, що стосуються представників названого суспільно-політичного руху. Зокрема у наступних секторах: освіта, охорона здоров’я, соціальні справи, громадянство, державна служба та державні документи.
Рух «Всі разом!» також надіслав офіційного листа Міністру закордонних справ України Дмитру Кулебі із вимогою проінформувати про наявність доручень щодо підписання подібних документів. Вони чекають на відповідь.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button