СвітХристиянські новини

В Мінську затримали групу служителів та молоді з євангельських церков

У Мінську біля Червоного костелу  ОМОН затримав групу служителів і молоді з євангельських церков. На раз відомо про 27 затриманих.
Про це йдеться на каналі Говорить Християнин в Телеграм.
Серед затриманих наступні особи: Роман Жук, Вадим Козел, Микола Бруцький, Тарас Тельковскій, Змітер Хведарук, Володимир Майоров, Борис Сахарук, Петро Назаров, Максим Праженік, Михайло Стефанович, Павло Яконюк, Вадим Авжян, Зьміцер Хведарук, Євген Сенютіч, Леонід Муренко, Катаунех Юніс, Дмитро Шкаленок, Олександр Міцкевич, Дмитро Бєлов, Ілля Сапон, Андрій Авдонин, Віктор Войніловіч, Павло Буевич, Максим Шрубок, Микита Лохматов.

Перших трьох відвезли в центральне РВВС, інших в Первомайське РВВС.
Ті що уникли затримання закликають церкви Білорусі до мобілізації для молитви і активних дій, щоб домогтися достовірної інформації про те де заарештовані перебувають, і вимагати їх звільнення!
Ми перевіряємо цю інформацію, тому новина буде уточнюватися.
https://www.facebook.com/sergey.drozd.98/posts/3459634757415226
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!