Новини суспільстваХристиянські новини

Українців закликали вийти на мітинг проти транс-маршу в Києві

23 листопада о 12:00 на Михайлівській площі в Києві відбудеться транс-марш. Організатори сподіваються в цьому році вплинути на нову владу і внести зміни в законодавство. Ще вони хочуть ввести протокол, який буде регулювати процедуру транс-переходу.
Християни проти маршу збоченців. Віталій Танцюра у себе на сторінці закликав взяти участь в мирному мітингу проти транс-маршу.
«Закликаю всіх вийти на Михайлівську площу 23 листопада в 10:00 на мирний, офіційно зареєстрований мітинг проти транс-маршу. Трансгендери – це люди, які стверджують, що народилися в тілі «але не тої статі». Такі заяви суперечать Біблії, науковими даними й здоровому глузду. Спроби заявити, що нібито Бог дав людині тіло не тієї статі є бунтом проти Бога. Поведінка трансгендерів, а саме носіння одягу протилежної статі і спроби поводитися як особа протилежної статі є гріховним.
Повторення Закону 22: 5 написано: «Не буде чоловіча річ на жінці, а мужчина не зодягне жіночої одежі, бо кожен, хто чинить це, огида він для Господа, Бога свого». Як наслідок, вони втрачають можливість мати дітей.
Левіт 19:17 написано: «Не будеш ненавидіти брата свого в серці своєму. Конче вияви неправду свого ближнього, і не понесеш гріха за нього». Важливими цілями акції протесту є: попередити всіх причетних до пропаганди трансгендерності про те, що вони роблять гріх; попередити народ України про небезпеку, українських дітей спробують обдурити пропагандою трансгендерності і скалічити; вказати владі на те, що ми виступаємо проти пропаганди трансгендерності, і це питання є для нас важливим. Ми не протестуємо проти ошуканих людей, які впали в залежність від гріха. Ми протестуємо проти пропаганди гріха. Христос любив грішника і ненавидів гріх, і ми повинні робити так само.

Особливим цинізмом є пропаганда людиноненависницької ідеології (трансгендеризм) в день пам’яті жертв голодомору. Тому офіційна назва акції проти транс-маршу «Молитовна сторожа за жертви голодомору і комуністичної ідеології».

Джерело: gcshelp.org

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button