Домашня » Новини » Українців закликали вийти на мітинг проти транс-маршу в Києві

Українців закликали вийти на мітинг проти транс-маршу в Києві

4
Поширень
Pinterest WhatsApp

23 листопада о 12:00 на Михайлівській площі в Києві відбудеться транс-марш. Організатори сподіваються в цьому році вплинути на нову владу і внести зміни в законодавство. Ще вони хочуть ввести протокол, який буде регулювати процедуру транс-переходу.

Християни проти маршу збоченців. Віталій Танцюра у себе на сторінці закликав взяти участь в мирному мітингу проти транс-маршу.

«Закликаю всіх вийти на Михайлівську площу 23 листопада в 10:00 на мирний, офіційно зареєстрований мітинг проти транс-маршу. Трансгендери – це люди, які стверджують, що народилися в тілі «але не тої статі». Такі заяви суперечать Біблії, науковими даними й здоровому глузду. Спроби заявити, що нібито Бог дав людині тіло не тієї статі є бунтом проти Бога. Поведінка трансгендерів, а саме носіння одягу протилежної статі і спроби поводитися як особа протилежної статі є гріховним.

Повторення Закону 22: 5 написано: «Не буде чоловіча річ на жінці, а мужчина не зодягне жіночої одежі, бо кожен, хто чинить це, огида він для Господа, Бога свого». Як наслідок, вони втрачають можливість мати дітей.

Левіт 19:17 написано: «Не будеш ненавидіти брата свого в серці своєму. Конче вияви неправду свого ближнього, і не понесеш гріха за нього». Важливими цілями акції протесту є: попередити всіх причетних до пропаганди трансгендерності про те, що вони роблять гріх; попередити народ України про небезпеку, українських дітей спробують обдурити пропагандою трансгендерності і скалічити; вказати владі на те, що ми виступаємо проти пропаганди трансгендерності, і це питання є для нас важливим. Ми не протестуємо проти ошуканих людей, які впали в залежність від гріха. Ми протестуємо проти пропаганди гріха. Христос любив грішника і ненавидів гріх, і ми повинні робити так само.

Особливим цинізмом є пропаганда людиноненависницької ідеології (трансгендеризм) в день пам’яті жертв голодомору. Тому офіційна назва акції проти транс-маршу «Молитовна сторожа за жертви голодомору і комуністичної ідеології».

Джерело: gcshelp.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Громадська рада при МОЗ впроваджуватиме медичне капеланство

Наступна Стаття

Українці сьогодні запалять свічки пам'яті за жертви голодомору

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *