Актуальне

2 причини чому ми ігноруємо свої слабкі сторони, замість того, щоб виправляти їх

Звичайна порада лідера: сфокусуватися на сильних сторонах, це мудро, проте є одне важливе застереження. З вашими слабкими сторонами необхідно справлятися, інакше вони затьмарять ваші сильні сторони. Потрібно зосередитись на ваших сильних якостях, щоб не переважали ваші слабкі сторони.

В книзі “The leadership Code”  Дейв Ульріх закликає лідерів бути на середньому рівні в ключових дисциплінах лідерства, бо їхня слабкість може зруйнувати їх. Проте багато лідерів все ще ігнорують свої слабкості з наступних причин:

  1. Вони вважають що, їхні сильні сторони міцніші, ніж це є насправді

Одна з головних причин, чому лідери ігнорують свої слабкості, тому що вони переоцінюють свої сильні сторони. Переоцінка своїх сильних сторін є синонімом до недооцінювання своїх недоліків.

Лідер, який переоцінює свої сильні сторони, може безглуздо ігнорувати свої слабкі сторони. Лідер здатний відмовитись від необхідності усувати деякі недоліки, тому що він вважає:  “я дуже сильний в цій сфері”. Якщо ж лідер занадто самовпевнений, то це може призвести до прийняття неправильних рішень.

  1. Нам не подобається визнавати свою слабкість

Щоб усунути свої слабкі сторони, ми  повинні визнати їх, але нам не подобається це робити, тому що гордість утримує нас від цього. Гордість завжди перешкоджає нашій ефективності та умінням. Проте мудрі лідери визнають свої слабкі сторони, покладаються на інших та шукають можливості для розвитку.

З усіх лідерів, християнські лідери повинні бути першими, хто визнає свої слабкі сторони. Наша віра не для сильних, а для слабких, а ми всі слабкі. Ми стаємо християнами, визнаючи свою слабкість, покладаючись на Його милість та благодать. Ми продовжуємо жити вірою, покладаючись не на власну силу, а на Божу. Ми живемо як християни, перебуваючи в спільноті з іншими людьми, які нас підтримують  та заохочують жити незалежно від інших.

Хрест вже показав нам нашу слабкість. Отже, нам потрібно визнавати наші слабкі сторони та шукати можливість для розвитку.

Схожі статті

Джерело: churchleaders.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!