СвітХристиянські новини

Чоловіки частіше помирають від COVID-19, ніж жінки: дослідження

Чоловіки частіше помирають від COVID-19, ніж жінки, згідно з новим дослідженням, опублікованим у журналі «Communications Medicine» у середу.

Джерело: christianpost.com

У ході дослідження «Аналіз специфічних для статі факторів ризику та клінічних результатів при COVID-19», було обстежено 4930 пацієнтів, госпіталізованих із COVID-19 в рамках системи охорони здоров’я Маунт-Сінай у Нью-Йорку з початку пандемії до 5 серпня 2020 року.

Також було переглянуто близько 1645 пацієнтів, госпіталізованих з вірусом до тієї самої системи охорони здоров’я з 5 серпня 2020 року по 13 січня.

«Чоловіки мають вищий ризик смерті від COVID-19, ніж жінки, але основні причини не до кінця зрозумілі», – написала група дослідників з Медичної школи Ікана на горі Синай, штат Нью-Йорк, та Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара.

Читайте також:

Середній вік жінок був 68 років, тоді як пацієнти чоловічої статі мали середній вік 65 років. Чоловіки також частіше були діючими або колишніми курцями й мали різні захворювання, такі як хронічне захворювання нирок, рак, хронічне захворювання печінки, ВІЛ. Жінки мали проблеми з ожирінням, високим кров’яним тиском та ХОЗЛ або астмою.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button