РелігіяХристиянські новини

Кам’янець-Подільський став місцем проведення V ювілейного молитовного сніданку

П’ятий ювілейний молитовний сніданок відбувся 8 жовтня у Кам’янець-Подільському міському будинку культури. Захід зібрав людей різних релігійних та політичних поглядів, щоб помолитися за мир та процвітання в Україні, Кам’янці-Подільському та громаді.

Джерело: kp-rda.gov.ua

Організатор заходу − Міська духовна Рада.

У заході взяли участь представники міської та районної влади, духовенство, військові службовці та громадськість.

«Я вірю, що наше місто процвітатиме і стане кращим, тому що у нас є багато хороших людей, які люблять його і покладають надію на Бога», − сказав Валерій Каспров.

Читайте також:

Молитовні сніданки вже стали доброю традицією у багатьох демократичних країнах світу. Такі зустрічі є платформою для духовного обміну, єдності та розуміння задля спільної мети − розвитку країни та суспільства.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!