Home»Новини»Відбулася музична конференція «Служіння Творчість Місія»

Відбулася музична конференція «Служіння Творчість Місія»

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

24-25 січня в м. Ірпінь, на базі Центру Християнського Життя України відбулась 5 ювілейна музична конференція «Служіння. Творчість. Місія». Цьогоріч цей захід знову набув статусу не просто всеукраїнського, ба більше, навіть міжнародного, оскільки з-поміж українських музикантів були присутні також учасники з Німеччини, Молдови, Таджикистану.

«Церковне поклоніння для нового покоління: перспективи розвитку» – саме така актуальна тема окреслювала проблематику тенденцій сучасного служіння як в Україні, так і поза її межами.

Усі форми роботи, наявні під час конференції умовно можна розділити на дві групи – духовну та професійну, в яких декларувались провідні теологічні принципи поклоніння та здійснювались майстер-класи за різним професійним спрямуванням відповідно.

Приємно усвідомлювати, що всі 230 учасників заходу мали змогу осягнути біблійні концепції поклоніння та методи їх практичного втілення.

музична конференція

«Дякуємо за чудовий захід. Засвоїли багато корисного. Це змотивувало нас змінити певні аспекти свого служіння. Такі конференції дуже потрібні, адже вони надихають та додають сил», – такими й подібними словами зазвичай починаються дописи в соц. мережах та групових чатах учасників особливого творчого заходу, що відбувся.

Переконані, що за Господнього сприяння конференція «Служіння. Творчість. Місія» стала імпульсом до процесуального розвитку музичного служіння численних церков України.

Сподіваємось на Боже провидіння в організації наступної конференції. Отож, з вірою можемо сказати: «Далі буде…».

Підготував Сергій Деоба

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

В Україні відбулися масові заходи вшанування жертв Голокосту

Наступна Стаття

28 січня – Міжнародний День захисту особистих даних

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *