Україна

З України вже виїхало понад 1 млн 50 тисяч осіб, а 143 тисячі громадян прибуло

Від початку повномасштабної агресії російських окупантів на Україну понад 1 млн 50 тисяч осіб перетнуло західні державні кордони нашої країни. Водночас понад 143 тисячі громадян України прибули до нашої землі.

Джерело: Telegram-канал «Gazeta.ua»

Раніше ООН повідомила, що станом на 4 березня з початку повномасштабної війни Росії проти України вже близько 1,2 млн людей виїхали з нашої держави. Через польський кордон виїжджають найбільше людей – вже понад 620 осіб.

Нині зазначається, що вже виїхало з України понад 1 млн 50 тисяч осіб.

При цьому, до нашої країни прибуло 143 тисяч громадян України, 80 % із них – чоловіки.

Також відомо, що Державною прикордонною службою України пропущенні 2450 автомобілі із гуманітарною допомогою з-за кордону.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button