Новини суспільстваХристиянські новини

В Ірпені відбудеться Форум учителів-християн

В Ірпені 11 квітня відбудеться Форум учителів-християн на який запрошують діючих педагогів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів, ВУЗів та студентів профільних факультетів, пасторів церков, зацікавлених в потенційній можливості заснування школи при церкві.
Учительська професія в Україні на тлі економічних негараздів, еміграції та суспільної переорієнтації втратила свою колишню престижність, роль і значимість. У результаті критично зменшилася кількість молоді, яка свідомо обирає педагогічну професію.
Серед євангельських християн-баптистів це питання теж гостро відчувається. Витоки цієї проблеми беруть свій початок ще з нищівної політики радянської системи, яка не допускала до навчання у вузах євангельських віруючих і тим більше на педагогів. Але три десятиліття незалежності привело в церкви чимало професійних учителів і вихователів. Сьогодні є молоді люди у церквах, які здобули й здобувають педагогічну освіту.
На жаль, не завжди церква спроможна надати їм відповідну духовно-інтелектуальну підтримку і допомогти переосмислити світогляд з радянсько-атеїстичного на біблійний.

Запланований на 11 квітня учительський форум має на меті:

  • ⁃ духовну і моральну підтримку через біблійно-богословське осмислення покликання;
  • ⁃ заохочення до навчання молодого покоління та збереження досвідченого педагогічного складу;
  • ⁃  знайомство і спілкування з іншими християнами педагогами та формування кола спілкування в областях;
  • ⁃ обмін ідеями та забезпечення матеріалами для формування і розширення християнського світогляду;
  • ⁃ зацікавлення ідеєю конфесійної загальноосвітньої школи.

Форум християн-вчителів планується як платформа для спілкування, обміну досвідом та колом підтримки педагогів, членів церков євангельських християн-баптистів.

На форум запрошуються діючі педагоги загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів, ВУЗів та студенти профільних факультетів, пастори церков, зацікавлені в потенційній можливості заснування школи при церкві.
Форум об’єднає організації й місії, які мають що запропонувати християнам-педагогам.
Ми молимось і працюємо над тим, щоб об’єднання педагогів разом за спільними лекціями та секційними заняттями, панельними дискусіями та знайомствами прислужилося особистому духовному і фаховому розвитку.

Для участі у форумі потрібно зареєструватися через Гугл форму за посиланням: https://forms.gle/1QXAHexoUM9Jq3717

Телефонуйте +380 (67) 525 18 51 з наявних питань

Джерело: baptyst.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button