Домашня » Новини » В Україні впроваджують поліцейське капеланство – відбувся тренінг

В Україні впроваджують поліцейське капеланство – відбувся тренінг

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Києві протягом трьох днів відбувся тренінг з кризових переговорів для офіцерського складу МВС і поліцейських. В продовження розвитку поліцейського капеланства України відвідав Марк Лоусер, парламентер з 30-річним досвідом.

В рамках тренінгу 8 січня Марк Лоусер, Рустам Фатуллаєв, голова Ради з питань душпастирської опіки при МОУ, Юрій Тандіт, радник Міністра внутрішніх справ, Віктор Антіпов, пастор з Флориди, Ярослав Малько, керівник ОФ «Капеланський патруль» були тепло прийняті Сергієм Яровим, першим заступником Міністра внутрішніх справ.

Одне з питань, яке обговорювалося під час зустрічі, – допомога капеланів, священників і церкви у звільненні заручників і полонених.

У Національній поліції невдовзі буде створено інститут капеланства. Служба військового духовенства створена у Національній гвардії та Державній прикордонній службі, проте незабаром буде й у Нацполіції.

Міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков підкреслив, що багато працівників органів системи МВС є учасниками бойових дій. В умовах війни на сході й майбутнього миру роль церков дуже сильна.

«У Нацгвардії впроваджено структуру капеланського служіння, яка відповідає структурі більшості військових формувань багатьох країн світу. Ми ввели у батальйонах штатні посади військових священників. На випадок, коли гвардієць виконує бойові завдання у польових умовах, ми розробили та виготовили мобільний комплекс духовної підтримки», – сказав Аваков.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що такої допомоги потребують не тільки бійці Національної гвардії. «В середньому, поліцейський стає свідком близько 200 критичних ситуацій за свою кар’єру. Правоохоронцям теж потрібна допомога і підтримка, саме тому капеланська діяльність буде розширена, у тому числі, й на поліцію», – сказав Аваков.

Він наголосив на необхідності створювати групи професійної консультації, мережі капеланів, які завжди будуть готові прийти на допомогу. Своєю чергою, капелани силових структур США висловили готовність допомогти зміцнити інститут капеланства в Україні.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Одруження все ще важливе для молодих людей – Barna-World Vision

Наступна Стаття

В Ірпені відбудеться Форум учителів-християн

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *