УкраїнаХристиянські новини

Петиція про відкликання законопроекту №3316 набрала 25 тис голосів менш ніж за місяць!

Петиція про відкликання законопроекту №3316, яким пропонується встановити кримінальне покарання у вигляді штрафів та 8 років тюрми за критику ЛГБТ, 25013 голосів з 25000 необхідних менш ніж за місяць!

Петиція №22/093004-еп Про відкликання законопроекту №3316 авторства адвоката Сергія Гули набрала всі необхіні голоси менш ніж за місяць та очікує на рогляд. Дана ситуація демонструє наскільки обурене суспільство даним законпроектом та наскільки єдині й активні християни, коли мова йде про свободу слова і віросповідання, про захист християнських й сімейних цінностей.

Дякуємо кожному, хто підписав петицію та закликаємо продовжувати молитися проти поширення аморальних ініціатив і гендерної ідеології та Божий захист України.

Закликаємо також писати електронні та паперові листи звернення до Верховної Ради України щодо відкликання законопроекту №3316.

Попередні роки показали, що найефективнішим у блокуванні законів – є особисті зустрічі з депутатами та написання їм іменних листів по хвилюючих питаннях. Тож закликаємо зустрічатися з вашими мажоритарними депутатами, а також писати їм особисті листи!

Проекти листів та необхідні електронні адреси голови ВРУ, голів фракцій та всіх депутатів-мажоритарників по областях тут.  Писати листи на депутатів важливо бо за закони голосують саме вони.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button