Новини суспільстваХристиянські новини

В Чернігові відпустили під домашній арешт служителів реабілітаційного центру

6 жовтня в Чернігові відбулося судове засідання  у справі служителів реабілітаційного центру в результаті якого священнослужителям було змінено запобіжні заходи й відпущено додому.

Джерело: www.slovoproslovo.info

«Перший, достатньо жорсткий раунд переговорів завершився тактичною перемогою… Хлопці, звинувачені лжесвідками, поїхали з СІЗО додому, до своїх рідних… Жахливо втомився… Нерви на межі… Відбій…» – написав у фейсбуці Генадій Мохненко.

Із 4-х підозрюваних взято підписку про невиїзд, двох взято під домашній арешт протягом 60 днів. Наступне судове засідання відбудеться 5 листопада.

Ще з самого ранку приміщення суду було заблоковано правоохоронцями. По периметру було повно поліції, у приміщені знаходилися спецпризначенці у повному бойовому споряджені. Виглядало так, що вони підготувалися і чекали обурення людей, і зробили усе, щоб більшість не потрапили на засідання суду.

Потрапити в залу суду не змогли усі бажаючі через карантинні обмеження. В приміщення потрапили журналісти та учасники процесу.

Домагатися зміни запобіжного заходу і скасування звинувачень прийшло багато людей. Через обмеження їм не дали потрапити на засідання, тому вони протягом дня знаходилися під будівлею суду, вимагаючи справедливості й дотримання законності.

Читайте також:

Більшість людей вважають, що священнослужителя і його помічників було затримано не законно, вони не вчиняли інкримінованих їм злочинів, тому мають бути виправдані й відпущені додому до своїх сімей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!