РелігіяХристиянські новини

Ціни на комунальні платежі для релігійних організацій − ВРЦіРО разом з депутатами обговорили проблему

Члени міжфракційного депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» ознайомилися з питанням різкого зростання цін на природний газ та електроенергію для релігійних організацій. Про це йшлося на черговій зустрічі з парламентарями та представниками Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій. Це вже восьма зустріч такого формату.

Джерело: irs.in.ua

Учасники зустрічі обговорювали питання вимог газопостачальних компаній щодо встановлення лічильників на газ із системою передачі даних. Це дуже дорого для релігійних організацій, але в іншому випадку газопостачальні компанії можуть припинити його постачати.

В обговоренні цього питання брав участь заступник Міністра енергетики України Євген Владіміров.

Парламентарі дізналися про бюрократичні проблеми, з якими стикаються релігійні організації щодо благодійної та гуманітарної допомоги, оскільки ця діяльність була пов’язана з труднощами у поданні звітності до податкових органів.

Представникам ВРЦіРО висунули новий обтяжливий і абсолютно недоречний запит щодо надання інформації про кінцевих бенефіціарів до 11 жовтня цього року із загрозою величезних штрафів. І хоча ця вимога не поширюється на релігійні, громадські та благодійні організації, які є апріорі некомерційними, але вони змушені витрачати багато часу на складання та подання таких документів.

Парламентарі погодилися відкласти та переглянути цю законодавчу вимогу, а члени МДО запевнили, що до Верховної Ради буде подано відповідний законопроєкт.

Особливу увагу учасники приділяли питанням охорони навколишнього середовища. Релігійні діячі підтвердили, що церкви та релігійні організації протягом багатьох років прагнуть формувати екологічну свідомість та екологічно відповідальне ставлення до співвітчизників. Церква завжди була на боці екології та надавала багато стратегічних заходів для країни. Одним з них може бути запровадження в систему освіти курсів екологічної та правової обізнаності.

На зустрічі були присутні президент Біблійного товариства України Григорій Комендант, єпископ Римо-Католицької Церкви України Олександр Язловецький, керівник Церкви адвентистів сьомого дня України Станіслав Носов, перший заступник Старшого Єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської Анатолій Козачок, представники Православної і Греко-Католицької Церков, та Духовного управління мусульман.

Читайте також:

Міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» представили Святослав Юраш («Слуга народу»), Маріанна Заблоцька, Ігор Кревошеєв, Романом Грищук («Слуга народу»), Ірина Констанкевич («За майбутнє»), Андрій Сараскін («Голос»).

На зустрічі також були присутні голова ради директорів Інституту свободи віросповідання Олександр Заєць, голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін та директор з прав людини НГО «iDemocracy» Микола Кулеба.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!