СвітХристиянські новини

В Бельгії та Нідерландах спостерігаються тисячі смертей через евтаназію

Тисячі людей в Бельгії та Нідерландах померли від евтаназіїПовідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на christiantoday.com.

Обидві країни запровадили закони про евтаназію та сприяли самогубствам у 2002 році, хоча Бельгія пішла далі, дозволивши дітям та людям з психічними захворюваннями мати на це право.

Дані Інституту медичної антропології та біоетики у Відні показують, що відтоді у Бельгії спостерігається велика кількість людей, які вмирають таким чином: з 24 у 2002 році до 2656 у 2019 році.

Ці показники ще вищі в Нідерландах: з 1882 у 2002 році до 6361 у 2019 році.

Антонія Таллі, учасниця кампанії «Товариства захисту ненароджених дітей» (SPUC), заявила, що «кожна смерть – це трагедія».

«Сумно, що люди сприймають смерть як розв’язання своїх проблем. Але саме так люди починають думати, коли легалізується евтаназія», – сказала вона.

Вона висловила занепокоєння тим, що деякі люди, можливо, вирішили закінчити своє життя, щоб не бути тягарем для своїх сімей.

Вона цитувала дані за 2018 рік зі штату Вашингтон у США, де евтаназія є законною, в результаті якої виявилося, що понад половина (51 %) людей, які були вбиті таким чином, зробили це, оскільки відчували, що вони є тягарем для сім’ї, друзів та опікунів.

«По всій земній кулі поширюється повзуча культура смерті, оскільки закони про евтаназію приймаються в одній країні за іншою», – зазначила Таллі.

За її словами, протягом 2020 року Нова Зеландія, Іспанія та Португалія прийняли законопроєкти, що дозволяють евтаназію.

Читайте також:

«Тут, у Великобританії, ми повинні протистояти всім спробам нормалізувати цю небезпечну практику і замість цього сприяти розвитку суспільства, де кожне людське життя цінується і поважається», – підкреслила учасниця кампанії SPUC.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button