СвітХристиянські новини

Уряд Франції стоїть на позиції секуляризму. Євангельські християни стали «проблемою» для влади

Влада Франції хоче зменшити вплив релігії в політиці та суспільстві, впроваджуючи секуляризм. При цьому французький міністр внутрішніх справ Жеральд Дарманін назвав євангельських християн «дуже важливою проблемою». Це означає, що віруючі не матимуть проблем до тих пір, доки їх віра не буде суперечити державним законам. Повідомляє c4u.org.ua.

Дарманін заявив, що євангельські християни є «проблемою» під час обговорення нового закону щодо «посилення дотримання принципів Республіки», яка нібито покликана зменшити вплив ісламу.

Також міністр фактично прирівняв євангелістів до ісламістів.

Відомо, що в країні євангельських християн понад мільйон і їх кількість зростає.

Однак уряд хоче впроваджувати секуляризм в країну й тому намагається позбавляти релігійного впливу на освіту, виховання, сім’ю. Чиновники називають «релігійним сепаратизмом» все те, що громада формує на основі їх віросповідання.

До того ж через те, що ісламісти скоюють злочини в країні, влада все більш схильна узагальнювати релігії, тиснувши й наклавши обмеження не тільки на мусульман.

Читайте також:

А щоб ліволібералів не звинуватили в ісламофобії, вони виділяють ще євангельських християн до категорії «проблемних», бо хочуть стояти на позиції секуляризму без ризику відповідати.

Ліволіберали бачать загрозу в євангеліках, бо на їх погляди дуже важко впливати, тому що євангелікам притаманна послідовність у підтримці консервативних сил.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button