СвітХристиянські новини

До парламенту Канади внесений законопроєкт щодо дозволу психічно хворим здійснити евтаназію

У Канаді планують полегшити доступ до евтаназії психічно хворим людям. До парламенту внесений відповідний законопроєкт. Про це заявив Міністр юстиції Канади Девід Ламетті. Повідомляє ukrinform.ua.

Міністр повідомив, що доступ до евтаназії отримуватимуть не лише смертельно хворі, а й люди з невиліковними психічними хворобами.

В законі зазначено, що обов’язковий 10-денний «період роздумів» щодо остаточного рішення скасовується. Однак пропонується запровадити додаткові запобіжники для захисту від зловживань у ситуації з психічно хворими та забезпечити їм змогу дати згоду на евтаназію, доки вони втратять здатність адекватно оцінювати реальність.

Читайте також:

Законопроєкт має ще пройти кілька голосувань у комітетах та обох палатах парламенту.

Нагадаємо, що коли в Іспанії законопроєкт про легалізацію евтаназії набере чинності, Іспанія стане четвертою країною в Європі, де ця процедура буде офіційно дозволена.

Як повідомляє ТАСС, законопроєкт щодо проведення евтаназії в країні, набере чинності вже через три місяці.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!