Світ

Уряд Китаю знищив церкву за опір вимогам комуністичної партії

Влада китайської провінції Хебей знищила підпільну католицьку церкву після того, як її лідер відмовився підкоритись комуністичному режиму країни.

Джерело: 1.cbn.com

Як повідомляє Радіо Вільна Азія, підпільна католицька церква збиралась в тимчасовій споруді в селі Ютун району Луанчен міста Шицзячжуан.

Після того, як спільнота не підкорилась вимогам китайської католицької патріотичної асоціації, санкціонованої державою організації, яка дає президенту Сі Цзіньпіну контроль над парафіянами в комуністичній країні, влада зруйнувала церкву, а лідер церкви Дон Балоу перебуває у лікарні.

У 2020 році Ватикан відновив суперечливу угоду з КПК. Поки деталі угоди залишаються нерозкритими, це дає дозвіл уряду Китаю пропонувати нових єпископів Ватикану через його католицьку патріотичну асоціацію. Папа має право вето на остаточне рішення.

Католицькі церкви, як і всі молитовні будинки в країні, можуть функціонувати в Китаї, лише якщо вони зареєстровані комуністичним урядом і знаходяться під його контролем.

У Китаї існує п’ять контролюючих органів: Буддистська асоціація Китаю, Китайська даоська асоціація, Ісламська асоціація Китаю, Протестантський патріотичний рух трьох самовірств і Китайська патріотична католицька асоціація.

Схожі статті

Як повідомляє CBN News, КПК сильно контролює віруючих, аж до переписування Писання через призму комунізму.

Тодд Неттлтон, речник організації Voice of the Martyrs, сказав Faithwire CBN: «Це проект, який Комуністична партія Китаю оголосила в 2019 році. Тоді вони сказали, що це буде приблизно 10-річний процес… щоб випустити новий переклад Біблії».

«Цензурована версія Біблії міститиме конфуціанські та буддистські ідеали, а це означає, що Біблія буде підтримувати комуністичну партію, − сказав Неттлон, − проблема Комуністичної партії Китаю полягає в контролі», – пояснив він мотивацію КПК редагувати Біблію. Вони бачать християнське послання як щось, що забере контроль у комуністичної партії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button