Світ

Уряд Китаю знищив церкву за опір вимогам комуністичної партії

Влада китайської провінції Хебей знищила підпільну католицьку церкву після того, як її лідер відмовився підкоритись комуністичному режиму країни.

Джерело: 1.cbn.com

Як повідомляє Радіо Вільна Азія, підпільна католицька церква збиралась в тимчасовій споруді в селі Ютун району Луанчен міста Шицзячжуан.

Після того, як спільнота не підкорилась вимогам китайської католицької патріотичної асоціації, санкціонованої державою організації, яка дає президенту Сі Цзіньпіну контроль над парафіянами в комуністичній країні, влада зруйнувала церкву, а лідер церкви Дон Балоу перебуває у лікарні.

У 2020 році Ватикан відновив суперечливу угоду з КПК. Поки деталі угоди залишаються нерозкритими, це дає дозвіл уряду Китаю пропонувати нових єпископів Ватикану через його католицьку патріотичну асоціацію. Папа має право вето на остаточне рішення.

Католицькі церкви, як і всі молитовні будинки в країні, можуть функціонувати в Китаї, лише якщо вони зареєстровані комуністичним урядом і знаходяться під його контролем.

У Китаї існує п’ять контролюючих органів: Буддистська асоціація Китаю, Китайська даоська асоціація, Ісламська асоціація Китаю, Протестантський патріотичний рух трьох самовірств і Китайська патріотична католицька асоціація.

Як повідомляє CBN News, КПК сильно контролює віруючих, аж до переписування Писання через призму комунізму.

Тодд Неттлтон, речник організації Voice of the Martyrs, сказав Faithwire CBN: «Це проект, який Комуністична партія Китаю оголосила в 2019 році. Тоді вони сказали, що це буде приблизно 10-річний процес… щоб випустити новий переклад Біблії».

«Цензурована версія Біблії міститиме конфуціанські та буддистські ідеали, а це означає, що Біблія буде підтримувати комуністичну партію, − сказав Неттлон, − проблема Комуністичної партії Китаю полягає в контролі», – пояснив він мотивацію КПК редагувати Біблію. Вони бачать християнське послання як щось, що забере контроль у комуністичної партії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button