Новини суспільстваХристиянські новини

Українці найбільше довіряють армії, волонтерам, президенту та церкві

Серед державних та суспільних інститутів найчастіше довіра висловлюється до Збройних сил України, волонтерів, президента та церкви. Такі дані оприлюдені в опитуванні Центру Разумкова.
Серед державних та суспільних інститутів найчастіше довіра висловлюється до ЗСУ (70% опитаних), волонтерських організацій (70%), президента України (68%), Церкви (65%).
Українським ЗМІ довіряють 54% респодентів, російським 1,5% – натомість недовіра у російських медіа на рівні 80 відсотків.
Недовіра найчастіше висловлюється судовій системі (73%), політичним партіям (66%), банкам (66%).
Також не довіряють таким правоохоронним органам як ГПУ (63%), Антикорупційному суду (57%), Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (56%), Національному антикорупційному бюро України (56%), Національному агентству з питань запобігання корупції (56%).

Опитування проводив Центр Разумкова з 1 по 7 листопада 2019 року. Похибка вибірки не перевищує 2,3%. Згідно з опитуванням, рівень довіри до Зеленського знизився.

Джерело: espreso.tv

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button