УкраїнаХристиянські новини

Україна увійде в жовту карантинну зону 23 вересня

Погіршення ситуації з коронавірусом

Починаючи з четверга, 23 вересня, по всій Україні буде встановлена ​​жовта карантинна зона. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Джерело: НВ

Відповідне рішення прийняв Національний комітет з питань енергетики та надзвичайних ситуацій у вівторок, 21 вересня.

У випадку жовтої зони, за новими правилами заборонено:

 • Експлуатація шкіл, університетів та інших навчальних закладів у звичайному порядку, якщо менш як 80 % працівників мають жовті або зелені сертифікати COVID-заклад має перейти на дистанційне навчання.
 • Організовувати масові заходи із залученням понад 1 особи на 4 квадратні метри площі будівлі або території.
 • Займати понад 50 % місць залів кінотеатрів та інших закладів культури.
 • Наповнюваність тренажерного залу та фітнес-центру не має бути у кількості понад 1 особи на 10 квадратних метрів.
 •  Зайнятість басейну має бути не більше 4 осіб на одиночних курсах, та не більше 6 осіб у групах.
 • Розміщення відвідувачів в обідньому залі на відстані менш як 1,5 метрів від сусіднього обіднього столу, а за обіднім столом − понад 4 осіб (не враховуючи дітей до 18 років).
 • Організовувати масштабні заходи (вистави, свята, концерти) у навчальних закладах за участю учнів із кількох груп (класів) та присутності аудиторії (відвідувачів).
 • Виняток: Якщо всі учасники (відвідувачі) та принаймні 80 % організаторів заходів (або працівники кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших закладів культури, стадіонів та басейнів) мають жовті або зелені сертифікати COVID, більшість із цих обмежень не застосовуються.

МОЗ повідомляє, що кількість підтверджених нових випадків коронавірусу в Україні за останній тиждень зросла на 68 %, а кількість госпіталізацій зросла на 51 %.

За останні 24 години в Україні у 5159 людей виявили коронавірус, 137 людей померли, 2156 пацієнтів одужали.

Читайте також:

Раніше заступник міністра та головний лікар охорони здоров’я Ігор Кузін заявив, що за останні три місяці 98,1 % госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом в Україні не були щеплені.

Оскільки епідемія продовжує загострюватися, уряд на спеціальному засіданні вирішив продовжити період адаптивного карантину в Україні до 31 грудня 2021 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

2 Коментарів

 1. Ну що ж: зловісна програма “світових залаштунків” щодо сумнозвісної – обов’язково-примусової “всезагальної вакцинації” і, зокрема, у нас в Україні у фазі вельми активній дії!
  В т. ч. наочно спостерігаємо і досвідчуємо, як подалі триває і “легітимізується” брутальне обмеження низки основних демократичних прав і свобод громадян, включаючи і релігійну свободу.

 2. Р. S. Іншими словами, судячи з усього, наразі запущений і вже повним ходом триває процес практичної підготовки до поступового – крок за кроком, етап за етапом – встановлення і “узаконення” ультратоталітарного панування і абсолютної влади (“супердиктатури”) ледь не над усім людством т. зв. “світового уряду”.
  І на чолі якого, як виглядає, – і якраз у певний “слушний момент” – і має стати ніхто інший, як сам Антихрист та його лжепророк!!!
  І в цьому зловісному процесі, по суті (об’єктивно і фактично), свою немалу й конкретну роль відіграє, зокрема, і нинішня верхівка Ватикану…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!