Новини культуриХристиянські новини

Україномовне видання книжки Грега Огдена «Основи учнівства: керівництво для збудування життя у Христі» вже надруковано

Україномовне видання книжки Грега Огдена «Основи учнівства: керівництво для збудування життя у Христі» вже надруковано. Тож тепер можна замовити книжку українською та російською мовами.
Про це повідомляє сторінка Київської богословської семінарії.
«Основи учнівства» Грега Огдена ‒ це підручник з учнівства, який широко використовується в церквах по всьому світу. Цей посібник розрахований на роботу групи з трьох або чотирьох людей (мікрогрупи). Він також успішно використовувався як індивідуальна навчальна програма, інструмент учнівства сам на сам чи як матеріал для малих груп.
Книжка складається з 25 уроків та має «Керівництво для лідерів».

Ця книжка вже перекладена на 15 мов, продано 300 000 копій. Хоча вона написана досить давно, але не втратила свою актуальність, пройшла перевірку часом та практикою.

Видання стало можливим завдяки наполегливій роботі багатьох співробітників Київської богословської семінарії та іншим небайдужим людям, які доклали чимало зусиль, щоб цей посібник вийшов у нас двома мовами.

Щоб замовити посібник, пишіть на адресу ktsbook.info@gmail.com Тимофій Годун Timophii Godun.
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button