Домашня » Новини » У YouVersion визначили найпопулярніший вірш Біблії в 2019 році

У YouVersion визначили найпопулярніший вірш Біблії в 2019 році

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Найпопулярнішим місцем Писання за 2019 рік став вірш: «Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою» (Филип’ян 4: 6). Про це повідомляється на сайті біблійного додатка YouVersion.

Крім того, огляд показує найбільш згадувані вірші Писання в різних країнах. Наприклад, У Мексиці, Перу, Іспанії та Таїланді – «Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться» (Мт. 6:33). У Чилі – «Небо звіщає про Божую славу, а про чин Його рук розказує небозвід» (Пс. 18: 1).

«Наше бажання полягає в тому, щоб допомогти людям розвиватися в стосунках з Богом, спонукаючи їх читати Біблію і шукати Його кожен день», – сказав засновник YouVersion Боббі Грюневальд.

Біблійний додаток YouVersion офіційно представили 10 липня в 2008 році, коли він дебютував в AppStore як один з перших додатків, доступних для iPhone. Тоді додаток пропонував всього 15 версій Писання двома мовами. На сьогодні це цифра становить понад 2013 різних версій Біблії, включаючи біблійний текст на більш ніж тисячу триста сорок трьома мовами.

Кількість користувачів YouVersion також зростає: в 2019 році додаток Біблія встановлювався 50 мільйонів разів, а загальна кількість скачувань досягла 400 мільйонів.

«Те, що ми бачимо в глобальній участі, радує нас, тому що за кожним виділеним віршем, завершенням тематичного плану або прослуховуванням аудіоглави стоїть людина, яка трансформується, пізнаючи Бога більш глибоко, проводячи час в Біблії», – сказав Грюневальд.

Джерело: bog.news

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

{:uk}У Китаї відключають мобільні телефони за фразу «Всемогутній Бог»{:}{:ru}В Китае отключают мобильные телефоны за фразу «Всемогущий Бог»{:}

Наступна Стаття

{:uk}Ось я, Господи! Пошли когось іншого{:}{:ru}Вот я, Господи! Пошли кого-нибудь другого{:}

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *