Світ

У YouVersion визначили найпопулярніший вірш Біблії в 2019 році

Найпопулярнішим місцем Писання за 2019 рік став вірш: «Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою» (Филип’ян 4: 6). Про це повідомляється на сайті біблійного додатка YouVersion.

Крім того, огляд показує найбільш згадувані вірші Писання в різних країнах. Наприклад, У Мексиці, Перу, Іспанії та Таїланді – «Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться» (Мт. 6:33). У Чилі – «Небо звіщає про Божую славу, а про чин Його рук розказує небозвід» (Пс. 18: 1).
«Наше бажання полягає в тому, щоб допомогти людям розвиватися в стосунках з Богом, спонукаючи їх читати Біблію і шукати Його кожен день», – сказав засновник YouVersion Боббі Грюневальд.
Біблійний додаток YouVersion офіційно представили 10 липня в 2008 році, коли він дебютував в AppStore як один з перших додатків, доступних для iPhone. Тоді додаток пропонував всього 15 версій Писання двома мовами. На сьогодні це цифра становить понад 2013 різних версій Біблії, включаючи біблійний текст на більш ніж тисячу триста сорок трьома мовами.

Кількість користувачів YouVersion також зростає: в 2019 році додаток Біблія встановлювався 50 мільйонів разів, а загальна кількість скачувань досягла 400 мільйонів.
«Те, що ми бачимо в глобальній участі, радує нас, тому що за кожним виділеним віршем, завершенням тематичного плану або прослуховуванням аудіоглави стоїть людина, яка трансформується, пізнаючи Бога більш глибоко, проводячи час в Біблії», – сказав Грюневальд.

Джерело: bog.news

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button