Україна

У місті Дубно відбувся V-й, ювілейний Духовний ранок

9 лютого у місті Дубно відбувся V-й, ювілейний Духовний ранок, на якому представники різних християнських конфесій, громадськості, та різні діячі обговорювали нинішню ситуацію у країні, а саме загрозу відкритого воєнного конфлікту.

Джерело: teza.tv

Темою зустрічі була «Як перемогти у війні». Учасники читали і цитували місця із Святого письма, і намагалися дійти висновку, як саме перемогти у війні.

Присутні наголосили на важливості формуванні національної свідомості, для того щоб кожен на своєму місті, своїй посаді робив усе можливе для захисту своєї родини, міста, країни. Але основною думкою, яка звучала упродовж усього заходу – це духовне об’єднання усіх українських християн перед спільним ворогом, повна довіра Богу та впевненість, та відсутність страху у нашому житті.

Також учасники відзначили важливість перемоги в інформаційній війні, необхідність підготовки до соціальних наслідків війни (можлива гуманітарна катастрофа), проблеми внутрішньо переміщених осіб, соціальну незахищеність.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button