Медіа новиниХристиянські новини

У Києві 25 вересня відбулося урочисте відкриття нової студії Radio M

У Києві 25 вересня відбулося урочисте відкриття нової студії Radio M. Понад рік йшла підготовка і будівництво нової студії, і ось все готово для ще більшого і якісного мовлення.

Джерело: Прес-реліз Radio M

Команду улюбленого радіо прийшли привітати почесні гості й слухачі. Серед них глави відомих християнських союзів, колеги ведучі і журналісти, волонтери, співробітники лінії довіри.

Концертна програма з виступом групи Воанергес (Neofolk Rock Gospel Band), частування, символічне перерізання червоної стрічки, фотосесії, призи, безліч побажань і благословень на адресу співробітників радіо.

Варто відзначити, що також приїхали привітати київську студію міжнародна команда FEBC з представниками з Канади, Америки, Киргизії, Казахстану і Молдови, а також з українських філій − Слов’янська, Одеси, Чернівців та Кременчука.

Нагадаємо, що Radio M було створено 27 лютого 2012 року, в діапазоні FM почало працювати 26 лютого 2013 року. Унікальність же незалежної української радіостанції в тому, що мовлення ведеться в режимі 24/7, всі програми інформаційно-розважального напрямку, без реклами, політики, з акцентом на моральні й духовні аспекти життя і сімейні цінності.

відкриття нової студії

Читайте також:

Слухати радіо можна тут:

  • м. Кременчук, Полтавська обл.: 97.9 FM;
  • м. Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Лиман Донецька обл.: на частоті 87,5 FM;
  • м. Мар’їнка, Донецька обл.: 89.8 FM;
  • м. Покровськ, Донецька обл.: 103.7 FM;
  • м. Щастя, Луганська обл.: 102.3 FM;
  • смт Миколаївка, Одеська обл.: 101.7 FM;
  • м. Гірник, Донецька обл.: 105.5 FM;

а також facebook.com/radiom.ua.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!