Варто замислитись

Комп'ютер якому 2000 років

Наукові відкриття знову і знову переконують нас в тому, що наші предки володіли високим інтелектом і різноманітними талантами.
Так, в 1900 році на місці аварії корабля античних часів серед інших предметів знайшли якусь безформну брилу. Висохши, вона дала тріщину і оголила бронзові пластини, шестерінки і кілька шкал з грецькими написами I століття до Р. Х. На відновлення пристрою пішло дуже багато часу.
Так що ж це був за дивний предмет? Виявилося – машина для розрахунку руху Місяця, Сонця і, можливо, планет. В її основі лежав дуже точний вавилонський математичний метод, досі не цілком зрозумілий. За допомогою цього «комп’ютера» I століття до Р. Х., виконуючи вказівки на шкалах і пластинах, можна отримати точну інформацію про астрономічні події без обмежень у часі!

Саме таких речей, як цей дивовижний комп’ютер, слід чекати від людини, незалежно від віку, в якому вона живе. Адже Творець наділив нас розумом, допитливістю і творчим даром, тому на нас ще чекають нові наукові відкриття.
Буття 4:21
«А ймення брата його Ювал, він був батьком усім, хто держить у руках гусла й сопілку».

Джерело: День з Творцем

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button