Україна

У Вашингтоні відбувся український молитовний сніданок, на якому молилися за Україну

9 лютого у Вашингтоні відбувся український молитовний сніданок. У зв’язку з загрозою вторгнення російських військ в Україну, в столиці США зібралась українська діаспора з усіх куточків Америки та американські друзі, щоб об’єднати свої серця в молитві за збереження миру та добробуту в Україні.

Молитовний сніданок відбувся в одному з готелів в передмісті Вашингтону. Разом зібралися політики, управлінці, релігійні діячі, представники Всеукраїнської Ради церков, діаспора, представники благодійних організацій та місій.
На заході також побували представники Палати Представників, Сенату та оборонних відомств США які відстоюють Українські інтереси та протидіють російській агресії.

Почесними гостями були: дружина директора НАСА Грейс Нельсон, Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України (2017-2021) Курт Волкер, посол України в США Оксана Маркарова та інші впливові особистості США.

Молитву звершили єпископи різних конфесій України та Сполучених Штатів Америки. Після чого всі разом заспівали духовий гімн України “Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни”. Молитовна зустріч надихнула молитися за Україну незважаючи ні на що, адже навіть представники діаспори, що живуть у США, своїм серцем вважають Україну за другу Батьківщину.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button