війна

У тюрмах ДНР перебуває понад 10 тисяч маріупольців

У тюрмах ДНР перебуває понад 10 тисяч маріупольців, повідомляє в Telegram Маріупольська міськрада.

Джерело: ukrinform

«Мирні цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці. Люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метри по 10 людей», − зазначено в повідомленні.

За даними Маріупольської міськради, люди майже не отримують воду та їжу, їх не виводять на вулицю, вони не мають доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам тортур – від психологічних до фізичних. У таких умовах змушені виживати мирні жителі Маріуполя.

Саме тому мер Маріуполя Вадим Бойченко закликав ООН та Міжнародний Червоний Хрест звернути увагу на жорстоке та незаконне утримання мирних жителів Маріуполя та зробити все можливе для того, щоб отримати списки імен кожного, кого утримують у цих в’язницях. Також він закликав до спільної роботи над визволенням маріупольців та надання гідних умов перебування до їхнього визволення.

Нагадаємо, війна Путіна спричинила одну з найбільших гуманітарних катастроф у Маріуполі. Внаслідок ворожих обстрілів місто було майже повністю зруйноване.

Читайте також: 

В день перемоги над нацизмом війська РФ депортували 400 українців, серед яких 70 дітей

Сьогодні Маріуполь без нормального енерго-, водо- та газопостачання. З початку російського вторгнення в місті загинуло до 22 тисяч мирних жителів. Понад 50 тисяч були депортовані до РФ та на тимчасово окуповані території Донецької області.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button