Новини суспільства

Безплатні реконструктивні операції для військових та жертв війни: Медична місія «FACE TO FACE»

Анонсовано майбутню медичну місію «FACE TO FACE», яка надаватиме безплатні медичні послуги військовослужбовцям і жертвам війни в Україні. Вона розпочнеться у квітні 2023 року. Група американських лицевих пластичних хірургів допомагатимуть людям, які отримали травми голови, обличчя та шиї під час війни.

Джерело: ingeniusua

Ініціатива є результатом співпраці Американської академії пластичної та реконструктивної хірургії обличчя (AAFPRS) (The Educational and Research Foundation), «Razom for Ukraine» та INgenius.

Команда лікарів зі Сполучених Штатів буде співпрацювати з лікарями з України, щоб відібрати пацієнтів, яким потрібна реконструктивна операція на обличчі та шиї. Відібраним пацієнтам буде надано безкоштовну операцію та проживання в клініці у Львові, де будуть проводитися операції.

Процес подання заявки

Щоб отримати право на участь у програмі, пацієнт наразі повинен бути військовослужбовцем. Якщо ви знаєте когось або самі отримали травми голови, обличчя та/або шиї, ви можете дізнатися більше про процес подання заявки, надіславши електронний лист на facetoface@ingeniusua.org або зв’язавшись з Ігорем Анатолійовичем через Telegram/ Viber за номером +380 93 781 4304.

Читайте також:

Вам необхідно надіслати електронні копії виписок (якщо є), фотографії та знімки КТ/МРТ тощо. Після отримання та вивчення цієї інформації вам повідомлять вам, чи схвалено пацієнта для місії, і буде надано додаткову інформацію про місце і дату операції.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button