Новини суспільстваСвіт

У США мозок людини приєднали до комп’ютера по бездротовому зв’язку

Дослідники з Університету Брауна у США навчилися передавати сигнали мозку в планшетний комп’ютер за допомогою бездротових технологій. Подібні експерименти вже проводилися у світі, але зараз вперше в історії науки мова йде про справжню «потокову» передачу даних без дротів.

Повідомляє inlight.news з посиланням на turbopages.org.

Технології нейронного інтерфейсу виходять на абсолютно новий рівень розвитку.

В ході клінічних випробувань невеликий передавач BrainGate приєднали прямо до моторної кори головного мозку паралізованих пацієнтів. В результаті чоловіки змогли використати цю систему для управління комп’ютером, причому з такою ж швидкістю набору тексту і точністю набору клавіш, як і при використанні дротових систем.

Двоє учасників останнього дослідження (35 і 63 років), були паралізовані кілька років тому через травми спинного мозку. В ході експерименту вони успішно використовували бездротову систему безперервно по 24 години. При цьому вони робили це не в лабораторних умовах, а у себе вдома.

«Тепер людям не потрібно бути фізично прив’язаними до нашого обладнання, і це відкриває неймовірні можливості з точки зору використання системи», – заявив доцент інженерних наук Університету Брауна Джон Сімерал.

Читайте також:

У поєднанні з технологіями «розумний будинок» і доступом в Інтернет ця технологія значно полегшує життя людей з інвалідністю. Але, по суті, можливості застосування такої системи практично безмежні. Деякі дослідники вважають, що це лише перший крок людства до створення «віртуальних світів» для кожної окремої людини.

До того ж такий науковий прорив безумовно відкриває двері в новий трансгуманістичний світ як вектор наступного етапу розвитку людського суспільства.

Трансгуманізм – філософська концепція, що підтримує використання досягнень науки й технологій з метою поліпшення розумових і фізичних можливостей людини для того, щоб перемогти й усунути такі аспекти людського існування, як хвороби, старіння і смерть.

При тому, що подібні технології несуть безумовне благо для життя людини на землі, як буде реагувати Церква, коли людство почне збільшувати тривалість життя і боротися зі смертю за допомогою біотехнологій?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button