війна

Терористична держава росія використовує релігію як зброю

За даними Інституту вивчення війни (ISW), ворог й надалі використовує релігію як зброю для інформаційних операцій та для дискредитації України.

Джерело: glavcom

На думку аналітиків, президент країни-терориста Путін фактично підтвердив, що російська православна церква, яка керує УПЦ МП, підтримує повномасштабне вторгнення росії. У своєму різдвяному слові він подякував РПЦ за постійну підтримку російських військ, які воюють на території України.

Отже, у такий спосіб терористична держава використовує релігію як зброю та з її допомогою проводить інформаційні операції для дискредитації України.

«Російські блогери неправдиво представили законну передачу Києво-Печерської Лаври від УПЦ МП, яка, за твердженням українського уряду, має явні зв’язки з Кремлем і надавала матеріальну та духовну підтримку російській війні проти України, до ПЦУ як напад на можливість прихильників православної традиції святкувати Різдво», – повідомляється в ISW.

Читайте також:

Як повідомлялося раніше, аналітики Інституту вивчення війни розповіли, для чого Володимиру Путіну перемир’я на Різдво. Виправдання Путіним припинення вогню релігійними мотивами ще більше посилює ще одну російську інформаційну операцію, яка зобразить Україну як пригнічувача релігійних груп і висвітлить Путіна як «справжнього захисника християнської віри».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button