Новини суспільстваХристиянські новини

"Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?" – круглий стіл

21 травня об 11:00  в Пресклубі м. Львова відбудеться круглий стіл: “Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?”. Журналісти довідаються, що таке «Партнерство Біарріц», хто за ним стоїть, та які переваги або загрози воно принесе для громадян України.

Організатор заходу: ГО «Фонд захисту сім’ї».

Промовці:

 • о. Василь Білаш, голова комісії УГКЦ у справах мирян;

 • Петро Гусак, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії Українського католицького університету, голова ГО “Рух за життя”;

 • Дмитро Колесник, голова львівського обласного осередку ГО «Всеукраїнський собор»;

 • Олександр Савченко, пастор, секретар комісії з питань сімейної політики та захисту прав дітей громадської ради при Львівській ОДА, голова ГО «Фонд захисту сім’ї»;

  Схожі статті
 • Володимир Тимчук, юрист, адвокат;

 • Марія Ярема, докторка з біоетики, викладачка кафедри богослов’я та Школи біоетики УКУ.

Учасники пресконференції розкажуть про правові та етичні  наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України, щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності). Промовці проаналізують вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

 • Читайте також

  У Львові відбудеться пресконференція: “Гендерна ідеологія – троянський кінь у системі освіти”
  6 березня о 14.00 і Пресклубі м. Львів відбудеться пресконференція: “Гендерна ідеологія – троянський кінь у системі освіти. Безпрецедентне рішення Міносвіти та науки про зупинення викладання в школах…

   

 • Круглий стіл: “Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні”

Журналісти довідаються, що таке «Партнерство Біарріц», хто за ним стоїть, та які переваги або загрози воно принесе для громадян України.

Вхід на круглий стіл у Пресклубі – за журналістськими посвідченнями й підтвердженою акредитацією. Акредитація за телефоном: 067 67 07 730 або за адресою електронної пошти: pressclub@pressclub.lviv.ua.

Джерело: Пресклуб

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button