ПолітикаХристиянські новини

У Львові відбудеться пресконференція: «Чи може священнослужитель бути депутатом?»

8 жовтня 2020 року о 12.00 відбудеться пресконференція під назвою «Чи може священнослужитель бути депутатом?». Повідомляє pressclub.lviv.ua.
Учасниками цього заходу будуть:

  • Дмитро Колесник, голова львівського обласного осередку ГО «Всеукраїнський собор»;
  • Юрій Підлісний, завідувач кафедри політичних наук, керівник програми «Етика, політика, економіка» Українського католицького університету;
  • Олександр Савченко, пастор, секретар комісії з питань сімейної політики та захисту прав дітей громадської ради при Львівській ОДА, голова ГО «Фонд захисту сім’ї».

Дмитро Колесник зазначив щодо мети пресконференції:

«До Львівської міської ради на цих виборах балотується 3 старших пастори протестантських церков. У зв’язку з цим нам часто задають доволі провокаційні та їдкі запитання. Це питання, типу, як можна поміняти таке чудове покликання священнослужителя на доволі низьку та брудну справу депутатства, політики.
Або: якщо ви не збираєтеся відмовлятися від служіння у церкві, то як взагалі можливо поєднувати ці 2, здавалось би, несумісні справи? Пресконференція покликана дати кілька простих відповідей на ці запитання».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!