СвітХристиянські новини

У Китаї заблокували в соцмережах акаунти «схвалених церков» і пошук по християнській тематиці

Китайський уряд заблокував облікові записи популярної в країні соціальної мережі WeChat, яка належала схваленим в країні церквам.

Джерело: invictory.com з посиланням на persecution.org.

WeChat − одна з найпопулярніших соціальних мереж в Китаї, яку використовують багато церков в країні. З кінця уряд продовжує блокувати акаунти громад, які раніше були зареєстровані й схвалені самим урядом.

Церква Ханчжоу Чун’і в провінції Чжецзян недавно розіслала своїм вірянам повідомлення про те, що їхній рахунок у WeChat буде тимчасово заморожений, а оновлення тепер будуть публікуватися на офіційному сайті.

Аккаунт пекінської церкви Хайдянь, однією з офіційних флагманських церков країни, видалили з програми раніше в червні. У той же день закрили аккаунт шанхайської церкви Чистого Серця. Пригнічення християнських громад на онлайн-платформі почалося в кінці квітня, уряд заборонив кілька популярних облікових записів WeChat, у яких були слова «Біблія» або «Євангеліє» в назвах. Крім того, пошук у WeChat за словами «Христос» або «Євангеліє» не видає ніяких результатів.

Сьогодні багато популярних християнських веб-сайтів припинили роботу, а кількість християнських ЗМІ в Інтернеті швидко скорочується.

Читайте також:

Блогер і християнин Вень Лян написав статтю, в якій описав негативні наслідки зникнення християнського контенту в Інтернеті й соціальних мережах.

«Деякі офіційні християнські акаунти в WeChat читають сотні тисяч людей. Це була неймовірна можливість для поширення Євангелія. Коли такі засоби масової інформації зникають, це також впливає на поширення Євангелія в Інтернеті».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button