УкраїнаХристиянські новини

Захист дітей від сексуальної експлуатації: Верховна Рада підтримала законопроєкт №3055

Законопроєкт №3055 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства” був підтриманий Комітетом Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності. Про це повідомляє Укрінформ.
Олександр Бакумов, народний депутат від фракції «Слуга народу», голова підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, написав у Facebook:

«У січні 2020 року було створено Єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітніх. Сьогодні ми зробили ще один важливий крок для захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства – Комітет підтримав проєкт Закону №3055, який приведе українське законодавство у відповідність до Ланцаротської Конвенції. Мова йде про цілий ряд статей, в тому числі і за уточнення покарання за дитячу порнографію».

Також він заявив: «Жахливо це визнавати, але  Україна входить до топу п’яти країн, де виробляють дитячу порнографію. Нелюди, які експлуатують дітей з цією метою, дуже часто уникають відповідальності тільки тому, що правоохоронці не можуть кваліфікувати злочин».

Олександр Бакумов описав, які переваги будуть від цього закону: «Завдяки внесеним змінам до Законів України, злочинці будуть покарані не лише за статевий акт з неповнолітнім, але й за вчинення різних дій сексуального характеру та проведення видовищного заходу сексуального характеру за участю неповнолітнього».

«Очікую, що відповідний законопроєкт Верховна Рада ухвалить за основу» – сказав народний депутат

Законопроєкт:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68122
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button