Новини суспільстваХристиянські новини

МОЗ підтримало впровадження медичних капеланів в Україні

1 жовтня заступник міністра охорони здоров’я України Ірина Мікічак зустрілася з представниками Громадської ради МОЗ для обговорення співпраці з Всеукраїнською радою церков та релігійних організацій.

Джерело: ІРС

До громадської ради увійшли голова-професор Сергій Убогов, завідувач кафедри контролю якості та стандартизації фармацевтичних засобів Національного університету здоров’я імені П. Л. Шупика, та Андрій Нагірняк, заступник голови громадської ради, священник УГКЦ.

Голова громадської ради сказав, що зустріч була насиченою і конструктивною. Основною темою було впровадження роботи священнослужителів у сфері охорони здоров’я. До обговорюваних питань включили внесення до класифікації професії «Капелан в охороні здоров’я», а також розвиток душпастирської мережі у різних регіонах, прийняття Капеланського етичного кодексу, підготовку клінічних капеланів та створення душпастирських служб в закладах охорони здоров’я.

Учасники також обговорили перспективи підготовки законопроєкту про капеланство в охороні здоров’я, необхідність підвищення обізнаності капеланів у медичній сфері, а також провели анкетування керівників медичних установ для розуміння перспектив створення душпастирських послуг у їх закладах.

Читайте також:

За результатами засідання була створена робоча група МОЗ для формування проєктів нормативних актів щодо запровадження капеланів у сфері охорони здоров’я. Учасники погодилися, що на наступному засіданні Громадської ради МОЗ щодо співпраці з ВРЦіРО мають бути представлені конкретні результати роботи у сфері українського медичного капеланства.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button